+48​ 795-891-991  +48​ 518-787-387

Osłony zewnętrzne

Ich główną zaletą jest odbijanie promieni słonecznych zanim jeszcze dotrą do szyby, nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczeń.  Dzięki nim można utrzymać przyjemny chłód w pomieszczeniach nawet podczas upalnych dni.
Firma BiRol oferuje wysokiej jakości nowoczesne osłony zewnętrzne na wymiar. Zajmujemy się ich produkcją, montażem, serwisowaniem i doradztwem, by zapewnić Klientom kompleksową usługę, a tym samym współtworzyć komfortowy i harmonijny efekt.
Poprzez naszą stronę internetową prezentujemy ofertę na osłony okienne zewnętrzne, w skład której wchodzą: rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, refleksole / screeny. Produkty dostępne są w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych oraz rozmiarów dopasowanych do potrzeb. Naszą firmę wyróżnia wysoka jakość dostarczanych rozwiązań, fachowe doradztwo, doświadczenie oraz dobry stosunek cen do jakości. Do skorzystania z oferty BiRol zapraszamy, zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Dowiedz się więcej i zamów bezpłatną wycenę na swoje okna.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla domów i mieszkań. Oprócz funkcji zaciemniającej pomieszczenie, rolety pełnią również funkcję zabezpieczającą przed włamaniem.